Політика конфіденційності

Контактна інформация

TTN Eesti OU є юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства Естонії ("Компанія" / "Ми"). Компанія поважає Вашу конфіденційність і обробляє Ваші Особисті дані відповідно до Загального Положення про захист Даних ЄС ("GDPR") і законодавством країни, де розташована Компанія (далі - "законодавство про захист даних").

Контактні дані Компанії: Адреса: вул 5 Jõe , Таллінн, Естонія, 10151; Ідентифікаційний номер: 14038986; інформація про ліцензії та сертифікати доступна за наступним посиланням, тел: +994 12 493 84 83 (цілодобово, відповідно до тарифів оператора), адреса електронної пошти:  company.privacy.eesti@tickets.ee

Загалом, ми постараємося пояснити Вам, чому, яким чином і які Персональні дані Компанія збирає, використовує, обробляє і передає. Ми постараємося детально пояснити, які заходи безпеки Компанія приймає для забезпечення найвищого рівня безпеки оброблюваних Ваших Персональних даних.  

ВИЗНАЧЕННЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В КОНФІДЕНЦІЙНІЙ ПОЛІТИЦІ:

"Персональні дані" - це будь-які дані, що стосуються ідентифікованої або такої, що ідентифікується фізичної особи, незалежно від форми або формату, в якому такі дані існують (наприклад, ваше ім'я, адреса електронної пошти, IP-адреса або зворотний зв'язок, який ви надаєте на Веб- сайті). Таким чином, всі Ваші дані, що підлягають ідентифікації і збираються нами  вважаються "Персональними даними".

"Конфіденційні особисті дані" - це особиста інформація про етнічне або расове походження, релігійні або філософські переконання і політичні погляди, біометричні дані, дані про здоров'я або стан здоров'я, сексуальне життя і сексуальну орієнтацію, членство в профспілках.

"Контролер" означає фізичну або юридичну особу, яка визначає цілі та засоби обробки Персональних даних. Наприклад, ми використовуємо ваші Персональні дані для цілей, що зазначені у цій Політиці конфіденційності, тому Компанія буде вважатися "Контролером" даних. При необхідності ми можемо передавати ваші Особисті дані одержувачам, які можуть вважатися як контролерами, так і обробниками.  

"Обробник" означає фізичну або юридичну особу, яка обробляє Особисті дані від імені контролера.

"Треті країни" означає всі країни, що знаходяться за межами Європейської економічної зони.

«Обробка» означає операцію або набір операцій, які виконуються з персональними даними або наборами Персональних даних, незалежно від того, чи використовуються автоматичні засоби, такі як збір, запис, організація, структурування, збереження, адаптація або зміна, пошук, консультація, використання, розкриття шляхом передачі, поширення чи іншого надання, погодження або комбінації, обмеження, видалення або знищення.

«Програма лояльності» означає програму лояльності, яка організовується, запускається і управляється постачальником програми лояльності за запитом Компанії в різних країнах. Детальну інформацію щодо програми лояльності в кожній окремій країні Ви можете знайти на веб-сайті провайдера програми лояльності в кожній відповідній країні.

"Учасник Програми лояльності" / "учасник" / "Ви" - фізична особа, яка бере участь у Програмі лояльності, і якій на момент реєстрації в Програмі лояльності виповнилося 18 років, і у якій є платіжна карта Visa, емітована банком.

"Бонуси" - розрахункові одиниці, які відповідний банк нараховує на особистий рахунок Учасника в результаті платіжних операцій, здійснених Учасником з використанням платіжної картки Visa, яка бере участь у Програмі Лояльності.

"Visa" означає компанію Visa International Service Association, корпорацію штату Делавер, яка замовляє у Компанії або особи, винайманої Компанією, запуск і проведення Програми лояльності.

"Провайдер програми лояльності" - компанія ТОВ "КАРД ІНДАСТРІАЛ", зареєстрована в Україні.

"Чинне законодавство" означає законодавство про захист даних країни, в якій створено Компанію, Загального положення про захист даних (ЄС) 2016/679 і будь-яке інше законодавство і / або нормативні акти, які вносять зміни, замінюють, повторно вводять в дію або об'єднують будь з положень про захист даних.

Всі інші визначення з великої літери, які не вказані в цій Політиці конфіденційності, повинні мати значення, зазначені в Загальних Положеннях про захист даних (GDPR) № 2016/679.  

ЧОМУ І ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО

Ми отримуємо, збираємо, зберігаємо та іншим чином обробляємо лише ті Персональні дані, які необхідні для цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності:

Конфіденційні дані. Компанії не потрібно жодних персональних даних для виконання цілей, зазначених в цій Політиці конфіденційності. Тому ми не збираємо жодних персональних даних про Вас і не просимо Вас надавати нам такі дані.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, ЯКІ МИ ОТРИМУЄМО ВІД ТРЕТІХ ОСІБ.

Вам необхідно прийняти і визнати, що ми не отримуємо Персональні дані безпосередньо від Вас, оскільки в нас немає ніяких технічних можливостей для цього. При цьому ми можемо отримати Ваші Персональні дані від постачальника Програми лояльності та інших третіх осіб, таких як банки, що беруть участь у Програмі лояльності. Постачальник програми лояльності та інші треті особи передають нам Персональні дані про Вас виключно для цілей, зазначених у даному документі. Треті особи, які надають нам ваші Персональні дані, діють як контролери ваших Персональних даних і гарантують нам, що згода (де це можливо) на використання ваших Персональних даних для їх обробки була належним чином отримана від Вас або на інших законних підставах.

Провайдер програми лояльності і всі інші треті особи, з якими ми співпрацюємо, гарантують, що Персональні дані неповнолітніх осіб не будуть передані Компанії, тому ми офіційно заявляємо, що Компанія не обробляє Персональні дані неповнолітніх. Ми в жодному випадку не несемо ніякої відповідальності у разі, якщо Постачальник програми лояльності та всі інші треті особи нададуть нам невірну, неповну, неточну або таку, що вводить в оману інформацію або Персональні дані.

З ЯКОЮ МЕТОЮ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми можемо обробляти Персональні дані для різних цілей. Перелік цілей може бути змінений і доповнений там, де це необхідно. Про всі такі зміни ми негайно повідомимо Вам за допомогою публікації в цій Політиці конфіденційності.

Замовляючи запуск і проведення Програми Лояльності, Компанія одночасно проводить аналітичні та статистичні дослідження, щоб дізнатися кількість учасників Програми Лояльності, які беруть участь у Програмі Лояльності. При цьому ми визначимо кількість бонусів, накопичених і витрачених в рамках Програми лояльності як кожним учасником Програми лояльності, так і всіма учасниками Програми лояльності разом.

Компанія зобов'язана надавати Visa звіти про Програму Лояльності, в яких вказується кількість учасників Програми Лояльності, а також кількість бонусів, накопичених і витрачених в рамках Програми Лояльності усіма учасниками Програми Лояльності разом узятими. Тому ми використовуємо Ваші персональні дані для складання звітів та їх надсилання в Visa. Зауважте, що ми не передаємо Visa Ваші Персональні дані або дані, що дозволяють встановити особу.  

Відповідно до того, як Компанія замовляє запуск і виконання програми лояльності у Постачальника програми лояльності, ми обробляємо всі Ваші Персональні дані на підставі наших законних інтересів. Наші законні інтереси полягають в тому, що ми вимагаємо Ваші Персональні дані для забезпечення належного виконання Програми Лояльності. Ви маєте право будь-який час відмовити нам у дозволі на обробку даних на таких засадах, направивши нам запит у спосіб, зазначений в цій Політиці конфіденційності. Якщо Ваші особисті інтереси, права і свободи мають перевагу над нашими законними інтересами, ми припинимо обробку Ваших Персональних даних.

СУПЕРЕЧКИ І ПРЕТЕНЗІЇ

Ми зберігаємо і обробляємо Ваші Персональні дані в цілях вирішення можливих або потенційних майбутніх суперечок, які можуть виникнути в результаті Вашої участі в Програмі Лояльності, включаючи суперечки юридичного характеру. Ми також можемо обробляти Персональні дані для цілей створення, здійснення та захисту юридичних претензій.

Ми обробляємо Ваші Персональні дані в цілях вирішення майбутніх суперечок або претензій на законній підставі наших законних інтересів. Ви маєте право будь-який час відмовити нам у дозволі на обробку даних на таких засадах, направивши нам запит у спосіб, зазначений в цій Політиці конфіденційності. Якщо Ваші особисті інтереси, права і свободи мають перевагу над нашими законними інтересами, ми припинимо обробку Ваших Персональних даних.

ПРАВОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

На компанію можуть бути покладені деякі юридичні зобов'язання, передбачені чинним законодавством, зокрема, але не обмежуючись зобов'язаннями по веденню податкової та бухгалтерської звітності, тому ми можемо використовувати деякі з Ваших Персональних даних у зв'язку з необхідністю виконання юридичного зобов'язання, яке покладено на компанію. У такому випадку нам не потрібна Ваша згода або додаткове підтвердження.

Для отримання докладної інформації щодо цілей обробки Ваших Персональних даних Ви можете в будь-який момент зв'язатися з нами, надіславши відповідний запит, як це зазначено в цій Політиці конфіденційності.

ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми зберігаємо Ваші персональні дані не довше, ніж це необхідно для цілей обробки Персональних даних. У тих випадках, коли це вимагається чинним законодавством, ми можемо зберігати деякі з Ваших персональних даних даних довше, ніж це визначено первісними цілями.

Як правило, ми зберігаємо передані нам Ваші Персональні дані доти, поки вони необхідні для здійснення цілей, зазначених в цьому документі, і не більше 5 (п'яти) років з моменту останнього дня Вашої участі в Програмі лояльності, за винятком випадків, коли чинним законодавством передбачено більш тривалий термін. У нас можуть бути інші цілі і правове обгрунтування для обробки Персональних даних відповідно до чинного законодавства, тому термін зберігання може бути змінено. У цьому випадку ми додатково Вам про це повідомимо.    

ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ОТРИМУВАЧУ

Ми будемо надавати Ваші Персональні дані тільки в тих випадках, коли це необхідно для цілей обробки, зазначених в цій Політиці конфіденційності, зокрема, коли це необхідно для належного ведення Програми лояльності. TTN Eesti OU не передаватиме Ваші Персональні дані одержувачам, що виступають в якості контролерів даних, оскільки це не потрібно для цілей, зазначених у цьому документі.

Ми також можемо розкривати Ваші Персональні дані, коли це необхідно для того, щоб вплинути на продаж або передачу бізнес-активів, забезпечити дотримання наших прав, захистити нашу власність або захистити права, власність або безпеку інших осіб. Ми розкриваємо Ваші Персональні дані там, де це дозволено законом і відповідним законодавством.

Обробники. Існує безліч видів діяльності, якими ми не можемо керувати самостійно, отже ми можемо залучати до обробки Персональних даних інших юридичних або фізичних осіб. Нам необхідно надати їм Ваші Персональні дані, оскільки в деяких випадках неможливо управляти деякими процесами без надання їм Персональних даних. У будь-якому випадку такі компанії будуть вважатися обробниками Ваших Персональних даних і будуть діяти від імені Компанії. Обробники будуть обробляти Ваші Персональні дані лише в цілях, встановлених нами в цій Політиці конфіденційності. Ми не виключаємо, що деякі з них можуть бути створені за межами Європейської економічної зони (ЄЕЗ).

З метою зберігання Персональних даних, що обробляються TTN Eesti OU, ми прагнемо користуватися послугами найбільш безпечних і надійних хостинг-провайдерів. Тому для зберігання Персональних даних ми використовуємо веб-сервіси 23media і / або Hetzner.

Ми залучаємо лише тих обробників, які гарантують рівень безпеки обробки Персональних даних, що відповідає вимогам GDPR, і ніколи не будуть обробляти Персональні дані у власних цілях. Якщо хтось із залучених обробників встановлюватиме  власні цілі щодо використання Ваших Персональних даних, то такий Обробник даних буде вважатися окремим контролером Ваших Персональних даних в рамках таких цілей. У цьому випадку відповідний Обробник нестиме відповідальність перед Вами самостійно.  

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ ДО ТРЕТІХ КРАЇН

Іноді нам доводиться передавати Ваші Особисті дані одержувачам, які знаходяться за межами Європейської економічної зони (ЄЕЗ). У більшості випадків одержувачі, яким ми передаємо Ваші Персональні дані, є обробниками Персональних даних. Наприклад, ми можемо передати Ваші Персональні дані Компанії, що зареєстрована в Україні, яка надає нам технічну підтримку.У будь-якому випадку, коли ми передаємо Персональні дані за межі ЄЕЗ, ми намагаємося забезпечити найвищий рівень безпеки такої передачі відповідно до GDPR та іншим чинним законодавством про захист даних.

Ми прагнемо передавати Ваші Персональні дані одержувачам, які створені в країнах, що мають адекватний рівень захисту персональних даних. Якщо це неможливо, ми надаємо відповідні гарантії, зазначені в ст. 46 GDPR, зокрема, використовуючи стандартні договірні умови, затверджені Європейською Комісією. У деяких випадках можуть бути застосовані відступи, зазначені в пункті 1 (b) статті 49 GDPR.  

БЕЗПЕКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Для забезпечення найвищого рівня безпеки обробки Персональних даних ми розробили та впровадили всі організаційні та технічні заходи в рамках Компанії, передбачені GDPR і Чинним законодавством. Такі заходи реалізуються з метою забезпечення секретності і безпеки даних, а також для запобігання можливої втрати, неправомірного використання, несанкціонованого доступу і розкриття, зміни або знищення Персональних даних. Беручи до уваги особливі аспекти та загрози в соціальних мережах і Інтернет, Компанія не може гарантувати абсолютний захист Ваших Персональних даних, але докладе всіх зусиль для захисту Ваших Персональних даних на самому високо можливому рівні. Ми дотримуємося вимог GDPR і застосовних норм права, а також внутрішніх політик і документів, що регулюють порядок обробки Персональних даних співробітниками Компанії та залученими особами. Основною метою цього документа є визначення ролей співробітників Компанії та осіб, що займаються обробкою Персональних даних, а також їх обов'язків. Після визначення ролей і відповідних обов'язків він полегшить розподіл завдань і обмежить використання Персональних даних, зокрема, в інших цілях, ніж зазначено у цій Політиці конфіденційності.    

АВТОМАТИЗОВАНА ОБРОБКА ТА ПРОФІЛЮВАННЯ

Компанія може створювати профілі учасника Програми Лояльності відповідно до того, як це необхідно для виконання Програми Лояльності. Профіль учасника Програми лояльності може містити контактні дані відповідного учасника Програми лояльності, інформацію про накопичені та використані бонуси, а також будь-яку іншу інформацію, пов'язану з Вашою участю в Програмі лояльності.

Компанія не обробляє Персональні дані виключно автоматизованими засобами, таким чином, Компанія не приймає ніяких рішень щодо Вас без участі людини.    

ВАШІ ПРАВА

Обробляючи Ваші Персональні дані ми вживаємо усіх розумних заходів щоби забезпечити Вам належний контроль над Вашими Персональними даними. Для цього ми надаємо Вам можливість користуватися правами, зазначеними в GDPR і чинному законодавстві про захист даних. Деякі з прав можуть бути використані тільки при дотриманні певних умов, зазначених у відповідній статті GDPR. Як правило, Ви маєте право: (i) запросити доступ до Персональних даних; (ii) запросити корекцію Персональних даних; (iii) вимагати видалення персональних даних; (Iv) запросити обмеження на обробку персональних даних; (v) запросити перенесення даних; (vi) відмовити нам у обробці Персональних даних (в тому числі відмовитися від профілювання); (vii) запит не підлягає вирішенню, що базується виключно на автоматизованій обробці.

Ви можете направити в TTN Eesti OU будь-який запит, зокрема, такий, що стосується використання Ваших прав, передбачених GDPR.

Скарги

Якщо ви вважаєте, що Компанія або будь-яка особа, залучена Компанією, обробляє Персональні дані незаконним чином, ви можете подати скаргу до відповідного наглядового органу країни Європейського Союзу, в якій ви проживаєте, працюєте про ймовірне порушення. З контактною інформацією цих органів можна ознайомитися за адресою http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

Ви можете направити в Компанію будь-який запит, зокрема, що стосується відкликання згоди або явної згоди, або будь-яку іншу інформацію, що стосується Обробки, на адресу електронної пошти Компанії: company.privacy.eesti@tickets.ee.   

ЗМІНИ

Компанія, на свій розсуд, може час від часу вносити зміни в справжню Політику конфіденційності. Ви завжди можете ознайомитися з поточними змінами за наступним посиланням. Поправки вважаються вступили в силу з дати їх публікації. Вам слід ознайомлюватися зі змінами на регулярній основі. Цим Ви підтверджуєте та погоджуєтеся з тим, що всі положення Політики конфіденційності Вам зрозумілі, і, продовжуючи брати участь в Програмі лояльності, Ви приймаєте положення даної Політики конфіденційності і її оновлену версію